O nás

Milé mamičky a oteckovia, sme veľmi radi, že ste navštívili stránku našich jasličiek Svetluška. Tešíme sa Vášmu záujmu.

Prečo dať dieťatko práve k nám?

Výborná lokalita!

Naše jasličky sa nachádzajú v tichej a pokojnej časti centra mesta Galanta. Výborná lokalita  vám zabezpečí komfort pri každodennej dochádzke a pokojná lokalita v prostredí zelene má výborný vplyv na detičky.

 

Profesionálny a milý personál!

Náš tím je vám aj vašim detičkám kedykoľvek k dispozícii. Personál v našich jasličkách je veľmi milý a priateľský. S detičkami si budujeme priateľský vzťah a snažíme sa poskytovať  individuálny a odborný prístup ku každému z nich.

Baby, Cute, Child, Happy, Toddler, Toy, Little, Fun

 

Detičky tvoria, cvičia, tancujú … zabávajú sa!

Rôznymi aktivitami podporujeme vývoj telesného, hudobného a výtvarného cítenia detí, pracovnú a rozumovú výchovu. S detičkami tancujeme či tvoríme rôzne krásne umelecké dielka, ktoré si môžete pozrieť v našej fotogalérii. Taktiež vytvárame celodenný program zameraný na vybudovanie základných hygienických a stravovacích návykov.

Crayons, Coloring Book, Coloring, Book, Colors

 

Chutná a hlavne zdravá strava!

V priebehu času stráveného v jasličkách detičkám ponúkame vyváženú celodennú stravu (raňajky, desiata, obed, olovrant), s dostatkom čerstvého ovocia a zeleniny a dodržiavanie pitného režimu.

Food, Health, Diet, Nutrients, Cooking, Delicious

 

Špeciálne podujatia pre detičky a rodičov!

Každoročne usporadúvame množstvo podujatí a akcií ako pre detičky tak pre rodičov. Ponúkame profesionálne fotenie fotografom, organizujeme deň s Mikulášom. Najobľúbenejším podujatím, je MDD. Toto podujatie je určené pre detičky aj rodičov, ponúkame kotlíkový guľáš, pre detičky sú pripravené nafukovacie hrady, ihrisko, maľovanie na vár, obrovská torta, maskot Mickey Mouse, tanečný program, ktorý sme si pripravili s detičkami pre rodičov.

 

Bezpečné prostredie!

Naše Zariadenie je riadne schválené Regionálnym úradom verejného zdravotníctva SR. Vybavenie jasličiek taktiež  spĺňa všetky materiálno technické požiadavky pre prevádzkovanie detských jaslí v zmysle zákona.